Auta

Wynajem długoterminowy dla firm – ranking aut, na które warto postawić!

Firmy coraz częściej decydują się na długoterminowy wynajem samochodów, za czym przemawiają liczne korzyści. Chodzi tutaj oczywiście przede wszystkim o optymalizację operacyjną i finansową, jakie niesie ze sobą takie rozwiązanie. Na tym jednak nie koniec! Wynajmowanie samochodów to także dostęp do najnowszych modeli aut, które są zarówno niezwykle komfortowe w użytkowaniu, jak i ekonomiczne. Dlaczego wynajem aut jest tak atrakcyjny dla firm? I na jakie modele warto postawić? Sprawdź nasz ranking i poznaj odpowiedzi na kluczowe pytania!

Samochody i wynajem długoterminowy dla firm w praktyce

W ostatnich latach tradycyjny leasing samochodowy znalazł alternatywę, którą jest wynajem długoterminowy dla firm. Opcja ta jest o wiele bardziej zoptymalizowana niż jakiekolwiek formy kredytowania floty firmowej, dając przedsiębiorstwom olbrzymią elastyczność w zakresie kształtowania swojej polityki flotowej.

W tak dynamicznie zmieniających się okolicznościach jest to kluczowe. I to nie tylko dla branż sezonowych, gdzie zapotrzebowanie na pojazdy zmniejsza się lub zwiększa w zależności od okresu, ale w każdej innej, ponieważ dzisiaj nigdy nie wiadomo, w jakim kierunku rozwinie się sytuacja gospodarcza kraju, co przekłada się na każdy biznes!

Co ważne, długoterminowy wynajem samochodów dla firm otwiera drogę do szerokiej gamy najnowszych modeli pojazdów różnych marek i klasy – w tym również rodzaju paliwa. Na jakie warto postawić? Przygotowaliśmy zestawienie 5 popularnych modeli!

Ranking TOP 5 modeli aut na wynajem długoterminowy dla firm!

1. Klasa B – Renault Clio 0,9 i ZEN

Ekologiczny kompakt o oryginalnym wyglądzie. Mamy tutaj połączenie ekonomicznego spalania z dobrą dynamiką jazdy i nowoczesnymi technologiami. Czego chcieć więcej?

2. Klasa C – Hyundai i30 1,5 DPI Classic Plus

Idealny samochód firmowy dla przedstawicieli i pracowników. Jest niezwykle elegancki, ergonomiczny oraz ekonomiczny, ale też dynamiczny i nowoczesny.

3. Klasa C+ – Seat Arona 1,0 TSI

Crossover, który idealnie sprawdza się w mieście i w trasach. Samochód jest większy, niż się wydaje, nowoczesny i ekonomiczny. Świetny na delegacje!

4. Klasa SUV – Renault Kadjar 1,6 dCi 4×4

Każdy, kto szuka wielofunkcyjnego SUV-a dla firmy, będzie zadowolony. Wysokie krawężniki czy szutrowe drogi nie są mu straszne, auto świetnie odnajduje się zarówno w mieście czy na autostradzie, jak i w bardziej naturalnym otoczeniu.

5. Samochód elektryczny – Renault Megane Techno EV 60 Optimum Charge

Nowoczesny elektryczny kompakt z zasięgiem aż 450 kilometrów, który doskonale nadaje się zarówno na krótsze, jak i dłuższe trasy.

Pamiętaj, zawsze możesz zmienić samochód na inny!

Powyższe modele to oczywiście tylko niewielki wycinek tego, co znajduje się w ofertach wypożyczalni samochodów oferujących wynajem długoterminowy dla firm. Do wyboru jest o wiele więcej, a co najważniejsze, bez problemu można przetestować przez kilka dni czy tygodni dany model auta i w razie potrzeby wymienić go na inny, który będzie nam bardziej odpowiadał.

Jedną z największych zalet wynajmu długoterminowego dla firm jest bowiem to, że bez żadnych problemów, czy skomplikowanych formalności, można w trakcie trwania umowy wymienić auto na inne! W ten sposób łatwo można zarządzać i modernizować swoją flotę, dostosowując ją w stu procentach do zmieniających się potrzeb i okoliczności.

 

 

Artykuł sponsorowany

0 komentarzy do “Wynajem długoterminowy dla firm – ranking aut, na które warto postawić!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *